Šodien piektdiena, 2015. gada 30. janvāris

Daugavpilī jauns kinoteātris Silver Screen Cinema:


ondo.lvDaugavpilī jauns kinoteātris "Silver Screen Cinema"Daugavpilī jauns kinoteātris "Silver Screen Cinema"
Šā gada 11. septembrī Daugavpilī Ditton namā darbu uzsāks pirmais daudzzāļu kinoteātris Latgales reģionā – Silver Screen Cinema. Atklāšanas dienā visus apmeklētājus gaidīs pārsteigumi, atrakcijas un dāvanas.

11. septembrī kinoteātris apmeklētājiem būs atvērts jau no plkst. 10.25 – stundu pirms pirmā seansa sākuma. Pirmajā nedēļā skatītājiem tiks piedāvāts noskatīties sekojošas filmas: Vieglā uzvedība (Easy Virtue), G.I. Joe: Kobras sacelšanās (G.I. Joe: The Rise of Cobra), 9. rajons (District 9), Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglourious Basterds) un Augšup (Up), kas dublēta latviešu un krievu valodā. Biļešu cenas – no Ls 1,75 līdz Ls 3,20.

Jaunajā kinoteātrī, kurš ir trešais daudzzāļu kinoteātris Latvijā, būs 6 kinozāles ar kopējo sēdvietu skaitu 1 200, kopējā platība - 2 500m2. Tā darbību nodrošinās 30 darbinieku. Silver Screen Cinema izveidē ieguldīti vairāk nekā 3,5 milj. EUR, un tas aprīkots ar jaunākajām kino industrijas tehnoloģijām.

Drīzumā apmeklētāju ērtībām darbību uzsāks kinoteātra mājas lapa internetā www.silverscreen.lv, kur būs pieejama visa informācija par kinoteātra repertuāru, seansa laikiem un biļešu cenām.


Ziņa pievienota: 05.09.2009ondo.lv


Par reklāmas iespējām portālā sazinieties uz zemāk norādīto e-pastu. Portāla redakcija patur tiesības atteikt un neizvietot bezmaksas jeb bezprocentu īstermiņa kredītu pakalpojumus, notievēšanas līdzekļu un preparātu, medību ieroču un munīcijas, autobusu nomas pakalpojumus, kā arī juridisko pakalpojumu reklāmu.


~ ~
© Autortiesības 2008-2015 "TRAVELNET.LV". Visas tiesības ir rezervētas.
Ziņu RSS | Afišu RSS